- Dahua

Цена
€97 19 / 190 09 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип сензор | CMOS |
| Максимална видео резолюция | 4MP |
| Оптично увеличение (x) | 4x |
| Размер на дисплея (inch) | 2.8 |
| Стабилизация на образа | Не |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Не |
| Тъч екран | Не |
| Тип карта памет | microSD |
| Тегло (g) | 100 |
| Живот на батерията (min) | 60 |
| Вход за микрофон | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Dahua IPC-CT2C40-ZS-2812 4MP IR Bullet Камера с варифокален обектив
Надеждно 4MP видеонаблюдение с камера Dahua IPC-CT2C40-ZS-2812, оборудвана с моторизиран варифокален обектив 2.8–12 mm за гъвкаво регулиране на зрителното поле. Smart H.265+ компресията осигурява ясен образ, като спестява честотна лента и място за запис.
Ключови Предимства
- Висококачествено изображение — 4MP резолюция за детайлно разпознаване.
- Гъвкав обектив — Моторизиран zoom 2.8–12 mm за дистанционна настройка на ъгъла.
- Умна компресия — H.265+ намалява разходите за съхранение без загуба на качество.
- Лесен монтаж — PoE (Power over Ethernet) опростява окабеляването.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сензор | 1/3" CMOS |
| Макс. резолюция | 4MP (2688×1520) |
| Обектив | 2.8–12 mm моторизиран варифокален |
| IR разстояние | До 40 m |
| Компресия | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Захранване | DC 12V / PoE (802.3af) |
| Защита | IP67 |
Какво има в кутията
- Камера
- Монтажна скоба
- Комплект винтове
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





